#

Římskokatolická farnost
Blatnice pod Svatým Antonínkem

#

Další informace

  Aktuální informace

  Valná hromada Matice svatoantonínské, z.s. se letos NEBUDE konat

  15.10.2020 - Vážení členové Matice svatoantonínské, výbor MS na své schůzi 23. 9. 2020 rozhodl, že Valná hromada, která byla přesunuta na podzimní termín, se z důvodu pandemie v letošním roce nebude vůbec konat. Výkaz..

  Mše svaté na Antonínku jsou ZRUŠENY. Kaple k osobní modlitbě je PŘÍSTUPNÁ

  14.10.2020 - Na základě usnesení Vlády ČR o shromažďování lidí se na Svatém Antonínku ruší následující mše svaté:Neděle 18. 10. 2020 Sobota 24. 10. 2020 Dušičková pouť Neděle 1. 11. 2020 Další mše svaté budou..

  Odpoledne s P. Kodetem na Sv. Antonínku se RUŠÍ

  01.10.2020 - Kvůli aktuálním restrikcím ohledně shromaždování se RUŠÍ plánované odpoledne v neděli 11. 10. s P. Vojtěchem Kodetem, O.CarmMši svatou bude v 15.00 sloužit P. Felix Mária Žiška, františkán z Uherského..

  V červnu vyšlo další číslo Poutníku svatoantonínského

  Začátkem června vyšlo nové číslo naše občasníku.
  Poutník svatoantonínský vydává Matice svatoantonínská už 22 let pro vnitřní potřebu svých členů a dobrodinců poutního místa. Nejnovější číslo najdete v příloze pod článkem.
  Starší čísla zde
   
  V současné době tvoří členskou základu Matice svatoantonínské něco málo přes 1000 členů z okolních, ale i vzdálenějších farností.

  Novodobým jazykem by se samotná Matice svatoantonínská mohla nazvat fanklubem.
  Na webu slovníku cizích slov je fanklub definován následovně: spolek přátel a příznivců nějaké významné nebo populární osobnosti.
  Nás tedy spojuje Kristus, sv. Antonín Paduánský, P. A. Šuránek ... a poutní místo samotné!
   

  Soubory ke stažení

  Fotogalerie