#

Římskokatolická farnost
Blatnice pod Svatým Antonínkem

#

Další informace

  Aktuální informace

  Postní duchovní obnova na Velehradě

  13.01.2020 - Všichni členové i nečlenové Matice svatoantonínské jsou opět zváni na postní duchovní obnovu.Tentokrát nás duchovně doprovodí P. Adam Rucki, biskupský vikář pro péči o duchovní povolání v ostravsko-opavské..

  I v letošním roce nás františkáni zvou na Svatý Antonínek

  13.01.2020 - Františkáni z Uherského Hradiště a společenství RUAH nás srdečně zvou i v roce 2020 na Svatý Antonínek.Už teď si můžete termíny poznačit do svých diářů:Sobota 6. června (14.00 - 20.00)New age a křesťanská..

  Motorkářská pouť na Svatém Antonínku

  12.01.2020 - První motorkářská pouť na Svatém Antonínku se bude konat v neděli 26. dubna 2020.Program: 14.00 sjezd motorek 15.00 mše svatá, celebruje P. Felix Maria Žižka OFM Po mši svaté následuje žehnání motorek..

  První prosebnou pouť farností doprovázel déšť

  Chladno, deštivo a pošmourno se podepsalo na nedělní prosebné pouti farnosti Veselí nad Moravou, kterou sloužil novokněz P. Ondřej Poštůlka, veselský kaplan. Počasí první májové neděli se rozhodně nepodobalo, a proto někteří svou pouť odložili na jindy. perfect watches
   
  Hodinky ke svatému Antonínu Paduánkému si nenechala ujít skupina dětí spolu s P. Stodůlkou z farnosti Blatnice pod Svatým Antontonínkem, kteří dopoledne ve farním kostele přistoupili k 1. svatému příjímání. K dávné tradici patří, že se děti v slavnostní den společně sejdou ještě na Svatém Antonínku a svěří se pod ochranu svatého Antonína, patrona našeho kraje. Tentokrát však díky nevlídnému počasí nepřišli v krojích.
   
  Modlitba hodin se koná 9 neděl před svátkem sv. Antonína, před začátkem samotné bohoslužby.
   
  Fotogalerie na webu Člověk a víra
   

  Fotogalerie