#

Římskokatolická farnost
Blatnice pod Svatým Antonínkem

#

Další informace

  Aktuální informace

  Od společné křížové cesty lidi neodradilo ani mrazivé počasí

  19.03.2018 - Pátou neděli postní se konala křížová cesta, kterou už šestým rokem na Antonínku pořádá Matice svatoantonínská. Texty k rozjímání jednotlivých zatavení i píseň jsou od P. Šuránka, jehož zásluhou..

  Křížová cesta na Svatém Antonínku

  21.02.2018 - Matice svatoantonínská zve i letos všechny ke společné křížové cestě.Neděle  18. 3. 2018 v 15.00 na Svatém Antonínku...

  Vyšlo nové číslo Poutníka svatoantonínského

  13.02.2018 - Poutník svatoantonínksý je občasník vydávaný Maticí svatoantonínkskou od roku 1999 pro potřebu svých členů.Na jeho stránkách naleznete pozvánky a zprávy z uskutečněných akcí. Dozvíte se více informací..

  Na Antonínku se opět uskuteční dětský den s drakiádou

  Mládí z okolí Svatého Antonínka zvou všechny na 6. ročník dětského dne s drakiádou.

  Zasoutěžit si, pouštět draky, opéct si špekáček, ... nebo jen přijít prožít krásné společné odpoledne můžeme tentokrát v neděli 2. 10. 2016 od 14:30.

  Opět bude možnost si prohlédnout hasičské auto, nechat si na obličej vykouzlit tygra či kočičku, projet se na koni, ...

  Stejně jako v minulých letech bude přichystaný čaj a něco dobrého k zakousnutí. Všechny buchty jsou od hodných maminek, babiček a tetiček. Také můžete přinést kus té své :)

  Akce se koná díky sponzorům z okolních obcí. Pokud budete chtít nějakým způsobem tuto aktivitu podpořit i Vy, ozvěte se na: Maticesvatoantoninska@seznam.cz

   

  Dobrovolné vstupné bude i tentokrát věnováno dětem z Dětského domova v Uh. Ostrohu. 

  Fotogalerie