#

Římskokatolická farnost
Blatnice pod Svatým Antonínkem

#

Další informace

  Aktuální informace

  Ples pro Antonínek aneb Proč čekat se slavením až do léta!

  29.11.2017 - Každé narozeniny by se měly krásně prožít. Sejít se s rodinou, poveselit s přáteli, zavzpomínat na uplynulá léta ... Slavení kulatin často připravíme ve „větším stylu." A co teprve, když má jubilant..

  Postní duchovní obnova 2018

  22.11.2017 - Máme sice před sebou teprve advent a Vánoce, ale již nyní zve Matice svatoantonínská opět své členy i nečleny na postní duchovní obnovu. Tentokrát nás bude doprovázet P. Pavel Lev Eliáš, OFMCap.Místo konání:..

  Ve Štramberku budou vzpomínat na P. Šuránka

  19.11.2017 - Štramberský chrámový sbor a Divadlo Pod věží ze Štramberka Vás srdečně zvou na komponované pásmo k životnímu výročí výjimečného služebníka Božího VZPOMÍNKY NA PÁTERA ANTONÍNA ŠURÁNKA. Komponované..

  Na Antonínku se opět uskuteční dětský den s drakiádou

  Mládí z okolí Svatého Antonínka zvou všechny na 6. ročník dětského dne s drakiádou.

  Zasoutěžit si, pouštět draky, opéct si špekáček, ... nebo jen přijít prožít krásné společné odpoledne můžeme tentokrát v neděli 2. 10. 2016 od 14:30.

  Opět bude možnost si prohlédnout hasičské auto, nechat si na obličej vykouzlit tygra či kočičku, projet se na koni, ...

  Stejně jako v minulých letech bude přichystaný čaj a něco dobrého k zakousnutí. Všechny buchty jsou od hodných maminek, babiček a tetiček. Také můžete přinést kus té své :)

  Akce se koná díky sponzorům z okolních obcí. Pokud budete chtít nějakým způsobem tuto aktivitu podpořit i Vy, ozvěte se na: Maticesvatoantoninska@seznam.cz

   

  Dobrovolné vstupné bude i tentokrát věnováno dětem z Dětského domova v Uh. Ostrohu. 

  Fotogalerie