#

Římskokatolická farnost
Blatnice pod Svatým Antonínkem

#

Další informace

  Aktuální informace

  Poutník svatoantonínský - podzimní číslo

  20.10.2017 - Poutník svatoantonínksý je občasník vydávaný Maticí svatoantonínkskou od roku 1999 nejen pro potřebu svých členů. V příloze naleznete nové číslo. ..

  Kněží a věřící si na Svatém Antonínku připomenou 35. výročí úmrtí P. Šuránka

  11.10.2017 - Stalo se již krásnou tradicí, že v období výročí úmrtí služebníka Božího P. A. Šuránka přijíždějí kněží z blízkého i vzdáleného okolí a modlili za vlastní posvěcení a nová duchovní povolání..

  Dušičková pouť

  09.10.2017 - V sobotu 28. října  2017 se na Svatém Antonínku dušičkovou poutí uzavře poutní sezona. V 16:00 bude mši svatou sloužit P. Petr Hofírek, farář v Dolním Němčí a po ní bude následovat křížová cesta.Skončí..

  Na Antonínku se opět uskuteční dětský den s drakiádou

  Mládí z okolí Svatého Antonínka zvou všechny na 6. ročník dětského dne s drakiádou.

  Zasoutěžit si, pouštět draky, opéct si špekáček, ... nebo jen přijít prožít krásné společné odpoledne můžeme tentokrát v neděli 2. 10. 2016 od 14:30.

  Opět bude možnost si prohlédnout hasičské auto, nechat si na obličej vykouzlit tygra či kočičku, projet se na koni, ...

  Stejně jako v minulých letech bude přichystaný čaj a něco dobrého k zakousnutí. Všechny buchty jsou od hodných maminek, babiček a tetiček. Také můžete přinést kus té své :)

  Akce se koná díky sponzorům z okolních obcí. Pokud budete chtít nějakým způsobem tuto aktivitu podpořit i Vy, ozvěte se na: Maticesvatoantoninska@seznam.cz

   

  Dobrovolné vstupné bude i tentokrát věnováno dětem z Dětského domova v Uh. Ostrohu. 

  Fotogalerie