#

Římskokatolická farnost
Blatnice pod Svatým Antonínkem

#

Další informace

  Aktuální informace

  Neváhejte a přihlaste se na poutní zájezd do NERATOVA

  16.07.2018 - Pro velký zájem byl na pouť do Neratova objednán třetí autobus, ve kterém jsou ještě volná místa. Co nejdříve se přihlaste u svých důvěrníků nebo u Aleny Skřenkové 731 402 196. Pravidelný poutní zájezd..

  Děkujeme za podporu projektu VODA PRO ANTONÍNEK

  16.07.2018 - Díky štědrým dárcům a přízni obecních úřadů se v projektu ČSOB pomáhá regionům, podařilo nastřádat na vrt nové studny na Svatém Antonínku 234 452 Kč a zvítězit v daném regionu. ČSOB nám věnuje..

  Pouť sv. Petra a Pavla se vydařila

  01.07.2018 - Pouť svatých Petra a Pavla patří k těm klidnějším a letos ji navíc provázelo i krásné počasí. Pří mši svaté v 10.30 se zde posledních pár let scházejí členové sekulárního řádu sv. Františka. Hlavním..

  Na Antonínku se opět uskuteční dětský den s drakiádou

  Mládí z okolí Svatého Antonínka zvou všechny na 6. ročník dětského dne s drakiádou.

  Zasoutěžit si, pouštět draky, opéct si špekáček, ... nebo jen přijít prožít krásné společné odpoledne můžeme tentokrát v neděli 2. 10. 2016 od 14:30.

  Opět bude možnost si prohlédnout hasičské auto, nechat si na obličej vykouzlit tygra či kočičku, projet se na koni, ...

  Stejně jako v minulých letech bude přichystaný čaj a něco dobrého k zakousnutí. Všechny buchty jsou od hodných maminek, babiček a tetiček. Také můžete přinést kus té své :)

  Akce se koná díky sponzorům z okolních obcí. Pokud budete chtít nějakým způsobem tuto aktivitu podpořit i Vy, ozvěte se na: Maticesvatoantoninska@seznam.cz

   

  Dobrovolné vstupné bude i tentokrát věnováno dětem z Dětského domova v Uh. Ostrohu. 

  Fotogalerie