#

Římskokatolická farnost
Blatnice pod Svatým Antonínkem

#

Další informace

  Aktuální informace

  Postní duchovní obnova na Velehradě

  13.01.2020 - Všichni členové i nečlenové Matice svatoantonínské jsou opět zváni na postní duchovní obnovu.Tentokrát nás duchovně doprovodí P. Adam Rucki, biskupský vikář pro péči o duchovní povolání v ostravsko-opavské..

  I v letošním roce nás františkáni zvou na Svatý Antonínek

  13.01.2020 - Františkáni z Uherského Hradiště a společenství RUAH nás srdečně zvou i v roce 2020 na Svatý Antonínek.Už teď si můžete termíny poznačit do svých diářů:Sobota 6. června (14.00 - 20.00)New age a křesťanská..

  Motorkářská pouť na Svatém Antonínku

  12.01.2020 - První motorkářská pouť na Svatém Antonínku se bude konat v neděli 26. dubna 2020.Program: 14.00 sjezd motorek 15.00 mše svatá, celebruje P. Felix Maria Žižka OFM Po mši svaté následuje žehnání motorek..

  Členové moravských matic se setkali na Hostýně

  Členové moravských matic se setkali na šesté společné pouti. Hostitelem bylo poutní místo Svatý Hostýn a hlavní mši svatou celebroval arcibiskup Jan Graubner.

  Záměrem bylo setkat se mezi sebou, vyjádřit si vzájemnou podporu a vyprosit si Boží požehnání a ochranu Panny Marie pro nadcházející poutní sezonu.

  Rok 2019 bychom měli prožívat jako přípravu na Mimořádný misijní měsíc

  Poutní místa jsou v podstatě misijním územím. Přichází na ně poutníci, turisté, věřící, nevěřící, hledající, ... a to je obrovský prostor pro misijní činnost všech matic.

  V začátcích svého působení na Svatém Antonínku napsal v roce 1941 P. Šuránek do pamětní knihy následující větu: „Kdo se objeví na kopci, stává se „farníkem", třeba mu s láskou vyjít vstříc." To by mělo být našim cílem i dnes.

  Fotogalerie na webu Člověk a víra

  Fotogalerie a text na webu  Hostyn.cz

  Aktualita na webu arcidiecéze zde

  Fotogalerie