#

Římskokatolická farnost
Blatnice pod Svatým Antonínkem

#

Další informace

  Aktuální informace

  Máj zakončíme poutí Matice svatoantonínské

  25.05.2020 - V neděli 31. 5. 2020 se na Svatém Antonínku koná POUŤ MATICE SVATOANTONÍNSKÉ. Mši svatou bude v 10.30 sloužit P. Ondřej Poštulka, kaplan z Veselí nad Moravou.Pozor!Odpoledne se mše svatá už konat NEBUDE. V..

  Františkání nás zvou na Svatý Antonínek

  25.05.2020 - Sekulární fratniškáni nás srdečně zvou v sobotu 6. 6. 2020 na Svatý Antonínek.  Program:  (14.00 - 20.00)Přednáška na téma - New age a křesťanská víra s Václavem Čápem, teologem a misionářem 15.00..

  Antonínovo léto se RUŠÍ!

  21.05.2020 - Je neuvěřitelné kolik dětí, maminek, mládeže, dospělých a seniorů si našlo cestu na Antonínovo léto, které se poprvé na Svatém Antonínku konalo v roce 2015. Z původně plánované malé komorní akce se..

  Antonínovo léto se RUŠÍ!

  Je neuvěřitelné kolik dětí, maminek, mládeže, dospělých a seniorů si našlo cestu na Antonínovo léto, které se poprvé na Svatém Antonínku konalo v roce 2015.
  Z původně plánované malé komorní akce se stala větší. Což je krásné, ale svým způsobem náročné a díky spokojenosti účastníků i hodně zavazující.
   
  Právě díky Vaší velké a početné přízni, jsme se rozhodli, že se letošní ročník neuskuteční. Jen velmi těžko by šlo spravedlivě snížit kapacitu účastníků, ale především dodržet veškeré nastavené hygienické požadavky.
  Děcka, nebuďte smutné! Vedoucí Antonínova léta mají v plánu, během prázdnin připravit malou náhradu. (Letos se asi častěji uvidíme s těmi z Blatnice, Blatničky a Lhoty.) Je tedy docela možné, že se během některého odpoledne sejdeme na Antonínku nebo si zahrajeme deskovky a prožijeme jinou společnou aktivitu po nedělní mši svaté, ...
   
  A jak se o akci dozvíte? Nejlepší je osobní pozvání, ale určitě bude dobré sledovat internet a sociální sítě.
  Vše se bude odvíjet v ohledu na aktuální epidemiologickou situaci.
   
  Třeba nám příznivé podmínky dovolí, abychom se v závěru prázdnin setkali v klidu na Antonínku a prožili spolu alespoň mini Antonínovo léto.
   
  Myslete na nás v modlitbách.
  Vedoucí Antonínova léta :)
   

  Fotogalerie