#

Římskokatolická farnost
Blatnice pod Svatým Antonínkem

#

Další informace

  Aktuální informace

  DUŠE SLOVÁCKA. Přijďte nabrat sílu do dalších dnů

  29.06.2020 - Přijměte pozvání na duchovní obnovu s názvem DUŠE SLOVÁCKA, která se uskuteční v poutním areálu na Svatém Antonínku. Začátek ve čtvrtek 2. července 2020 v 8.45.Ukončení v sobotu 4.července 2020 ve 20.00..

  Společně pěšky na Velehrad

  29.06.2020 - Matice svatoantonínská zve i v letošním roce poutníky všech generací ke společnému putování na Velehrad. Pouť zahájíme 4. července 2020 v 6:00 společnou modlitbou v kapli a vyrazíme ze Svatého Antonínku..

  Arcidiecéze má tři novokněze. Jedna primiční mše svatá bude na Antonínku

  29.06.2020 - V sobotu 27. 6. 2020 přijali tři mladí muži v naší arcidiecézi kněžské svěcení. Vojtěch Radoch, rodák z Ostrožské Lhoty, bude sloužit svou první mši svatou v pondělí 6. 7. 2020 v 15.00 na Svatém Antonínku..

  Antonínovo léto se RUŠÍ!

  Je neuvěřitelné kolik dětí, maminek, mládeže, dospělých a seniorů si našlo cestu na Antonínovo léto, které se poprvé na Svatém Antonínku konalo v roce 2015.
  Z původně plánované malé komorní akce se stala větší. Což je krásné, ale svým způsobem náročné a díky spokojenosti účastníků i hodně zavazující.
   
  Právě díky Vaší velké a početné přízni, jsme se rozhodli, že se letošní ročník neuskuteční. Jen velmi těžko by šlo spravedlivě snížit kapacitu účastníků, ale především dodržet veškeré nastavené hygienické požadavky.
  Děcka, nebuďte smutné! Vedoucí Antonínova léta mají v plánu, během prázdnin připravit malou náhradu. (Letos se asi častěji uvidíme s těmi z Blatnice, Blatničky a Lhoty.) Je tedy docela možné, že se během některého odpoledne sejdeme na Antonínku nebo si zahrajeme deskovky a prožijeme jinou společnou aktivitu po nedělní mši svaté, ...
   
  A jak se o akci dozvíte? Nejlepší je osobní pozvání, ale určitě bude dobré sledovat internet a sociální sítě.
  Vše se bude odvíjet v ohledu na aktuální epidemiologickou situaci.
   
  Třeba nám příznivé podmínky dovolí, abychom se v závěru prázdnin setkali v klidu na Antonínku a prožili spolu alespoň mini Antonínovo léto.
   
  Myslete na nás v modlitbách.
  Vedoucí Antonínova léta :)
   

  Fotogalerie