#

Římskokatolická farnost
Blatnice pod Svatým Antonínkem

#

Další informace

  Aktuální informace

  Cyklopoutníci budou poznávat poutní místa Moravy. První zastávku mají na Antonínku!

  03.08.2020 - Na Antonínku je stále živo! Během léta počet poutníků a turistů vždycky vzroste. Někteří přijedou autem či autobusem, jiní připutují pěkně po svých a zástup cyklistů byl byl pěkně dlouhý. V sobotu..

  V červnu vyšlo další číslo Poutníku svatoantonínského

  13.07.2020 - Začátkem června vyšlo nové číslo naše občasníku. Poutník svatoantonínský vydává Matice svatoantonínská už 22 let pro vnitřní potřebu svých členů a dobrodinců poutního místa. Nejnovější číslo..

  Pouť nemocných

  08.07.2020 - V neděli 12. 7. 2020 se v 15.00 koná na Svatém Antonínku Pouť nemocných. Mši svatou s udílením svátosti Pomazání nemocných slouží P. Zdeněk Stodůlka, farář v Blatnici pod Sv. Antonínkem. Věřící..

  Antonínovo léto se RUŠÍ!

  Je neuvěřitelné kolik dětí, maminek, mládeže, dospělých a seniorů si našlo cestu na Antonínovo léto, které se poprvé na Svatém Antonínku konalo v roce 2015.
  Z původně plánované malé komorní akce se stala větší. Což je krásné, ale svým způsobem náročné a díky spokojenosti účastníků i hodně zavazující.
   
  Právě díky Vaší velké a početné přízni, jsme se rozhodli, že se letošní ročník neuskuteční. Jen velmi těžko by šlo spravedlivě snížit kapacitu účastníků, ale především dodržet veškeré nastavené hygienické požadavky.
  Děcka, nebuďte smutné! Vedoucí Antonínova léta mají v plánu, během prázdnin připravit malou náhradu. (Letos se asi častěji uvidíme s těmi z Blatnice, Blatničky a Lhoty.) Je tedy docela možné, že se během některého odpoledne sejdeme na Antonínku nebo si zahrajeme deskovky a prožijeme jinou společnou aktivitu po nedělní mši svaté, ...
   
  A jak se o akci dozvíte? Nejlepší je osobní pozvání, ale určitě bude dobré sledovat internet a sociální sítě.
  Vše se bude odvíjet v ohledu na aktuální epidemiologickou situaci.
   
  Třeba nám příznivé podmínky dovolí, abychom se v závěru prázdnin setkali v klidu na Antonínku a prožili spolu alespoň mini Antonínovo léto.
   
  Myslete na nás v modlitbách.
  Vedoucí Antonínova léta :)
   

  Fotogalerie