#

Římskokatolická farnost
Blatnice pod Svatým Antonínkem

#

Další informace

    Aktuální informace

    Postní duchovní obnova na Velehradě

    13.01.2020 - Všichni členové i nečlenové Matice svatoantonínské jsou opět zváni na postní duchovní obnovu.Tentokrát nás duchovně doprovodí P. Adam Rucki, biskupský vikář pro péči o duchovní povolání v ostravsko-opavské..

    I v letošním roce nás františkáni zvou na Svatý Antonínek

    13.01.2020 - Františkáni z Uherského Hradiště a společenství RUAH nás srdečně zvou i v roce 2020 na Svatý Antonínek.Už teď si můžete termíny poznačit do svých diářů:Sobota 6. června (14.00 - 20.00)New age a křesťanská..

    Motorkářská pouť na Svatém Antonínku

    12.01.2020 - První motorkářská pouť na Svatém Antonínku se bude konat v neděli 26. dubna 2020.Program: 14.00 sjezd motorek 15.00 mše svatá, celebruje P. Felix Maria Žižka OFM Po mši svaté následuje žehnání motorek..

    Zde jsou seřazeny trvalé aktivity farnosti podle dnů v týdnu.
    Všechna společenství jsou otevřená a přivítají nově příchozí. Můžete přijít třeba jen vyzkoušet, zda vám společenství bude vyhovovat.

     

    Pondělí

     

    16:30 hodin: Modlitební společenství P. Antonína Šuránka - kostel Blatnička

    Úterý

    15 hodin: Kněžská kruciáta - modlitba a mše svatá za kněze - Svatý Antonínek (první úterý v měsíci)

    16 hodin: Fatimský apoštolát - Dům Svaté Rodiny

    17 hodin: Misijní klubko - Dům Svaté Rodiny (jednou za čtrnáct dnů)

    18 hodin: Modlitba matek - Dům Svaté Rodiny

    19.30 hodin: Modlitební společenství P. Antonína Šuránka - Svatý Antonínek (v zimě farní kostel)

    20 hodin: Modlitba matek mladší - Dům Svaté Rodiny 

     

    Středa

    18.45 hodin: Společenství katecheze - Dům Svaté Rodiny

     

    Čtvrtek

     

    16 - 18 hodin: Společná adorace - farní kostel, jen první čtvrtek v měsíci

    20 hodin: Adorační společenství - farní kostel, mimo první čtvrtek v měsíci

     

    Pátek

    17 hodin: Schůzka ministrantů - Dům Svaté Rodiny

    17:30 hodin: Scholička - Dům Svaté Rodiny

    18 hodin: Mše svatá pro děti - farní kostel

    19 hodin: Společenství mládeže - Dům Svaté Rodiny

     

    Sobota

     19 hodin: Schola - Dům Svaté Rodiny